kirala

BAKIM ANLAŞMASI NEDİR?

Firma sahibisiniz yada yöneticisisiniz. Çok fazla bilgisayarınız var, bilgisayarlarınız arızalandıkça teknik servis çağırıyorsunuz ve bunun size çok yüksek maliyeti olur.

Bilgisayarlarınıza yerinde çözüm imkanı sunuyoruz.

Biz fazla bilgisayarı olan firma ve kişisel kullanıcılara bakım antlaşması öneriyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması.Firmamız ile bilgisayar bakım anlaşması yapıyorsunuz ve bir yıl içerisinde sınırsız bilgisayar servisi çağırma hakkına sahip oluyorsunuz ve bunun için her ay bilgisayar servisinize ödediğiniz paranın daha da altında sabit bir ücret ödüyorsunuz.

Sistemin ücretlendirmesi;

Bilgisayar ve printer sayısı, bilgisayarların konfigürasyon durumu ve network yapısı. Bu değerler inceleniyor ve bilgisayar bakım anlaşması fiyatınız belirleniyor. Sakın korkmayın aylık bilgisayar teknik servisi harcamalarınızın gayet altında olacaktır.

KİMLER KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI YAPTIRMALI?

İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinin sayısı beş ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken ve zaman kaybına tahammülü olmayan tüm işletmeler Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI YAPTIRMANIN AVANTAJI NEDİR?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar,yedekler her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASINA NASIL BAŞLANIR?

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında firmamız, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir özet verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda,işletme bilgisayarlarında çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI NE TÜR HİZMETLERİ KAPSAR?

Tüm bilgisayarlar için sınırsız servis talebi

Virüs, spy güncellemesi ve taraması

Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel)

Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri

Windows 7/ 8/10 Kurulum Teknik Destek İşlemleri

Yüksek Kapasiteli Hosting, E-Posta Kurulum Hizmetleri

Ağ kurulum, test ve destek işlemleri

Ticari ve sektörel programların kurulumu

Bakım Anlaşması yapan müşterilerimiz öncelikli sorun eskalasyonu ve çözümü hakkına sahiptirler.

Bakım Anlaşması boyunca gündeme gelebilecek çeşitli konularda talebiniz doğrultusunda destek sağlanacaktır.

Sınırsız telefon desteği

Uzak bağlantı desteği

Anlaşmalı Sunucu ve Hosting Hizmetleri

Bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter ve diğer çevre ürünlerinin ücretsiz onarımı (parça hariç)